Szukaj
Oferta:
Damed - allegro
Nazwa towaru: PETROLEUM VASELINE wzbogacona wazelina - 100ml
Cena:
Stan: towar dostępny
Producent:KOSMED ®

     Preparat zawiera substancje biologicznie aktywne takie jak witamina A i E, olej z rumianku, D-pantenol, α-bisabolol oraz naftę. Nafta posiada nieograniczoną zdolność głębokiej penetracji w komórkach skóry i wraz z kompleksem witamin działa natłuszczająco, łagodząco i kojąco na zniszczony naskórek oraz bierze udział w jego odbudowie i regeneracji. Wygładza, uelastycznia i zmiękcza skórę.
     NAFTA jest jednym z najstarszych surowców stosowanych w kosmetyce i homeopatii, posiada nieograniczoną zdolność głębokiej penetracji w komórki skóry. Wraz z kompleksem witamin wspomaga leczenie chorób skóry. Działa łagodząco i kojąco na zniszczony naskórek oraz bierze udział w jego odbudowie i regeneracji. Wyjątkowo wszechstronne i skuteczne działanie nafty na zdrowie człowieka znane jest od wieków. Nafta destylowana w preparacie PETROLEUM VASELINE wspomaga leczenie chorób skóry. Preparat zalecany w chorobach skóry (dermatozach). Produkowany jest ze starannie dobranych, wysokiej jakości surowców naturalnych i farmaceutycznych. Preparat bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania w naskórek. Powoduje zmiękczenie, wygładzenie i uelastycznienie naskórka.

Zastosowanie:
Petroleum Vaseline przeznaczony jest do pielęgnacji skóry zrogowaciałej, łuszczącej się, narażonej na działanie czynników chemicznych (detergentów) oraz do pielęgnacji pękających pięt i rąk.

Ingredients/Składniki (INCI): Petrolatum, Petroleum, Cera Microcristalina, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl acetate, Perfum, Retinyl Palmitate, Bisabolol, Panthenol.

Inne polecane produkty w tej kategorii:
KREM PANTEDERM 50ml
Informacje
KREM EPIDERM 50ml
Informacje

Damed Głubczyce - Sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, medyczny.

Wózki inwalidzkie to dzisiaj sprzęt rehabilitacyjny używany coraz częściej. Coraz Więcej osób korzysta też z nowowczesnych, profesjonalnych wózków inwalidzkich elektrycznych. Jest to możliwe m.in. dzięki dofinansowaniu, do ich zakupu przez PFRON, w wysokości nawet 90%. W pielęgnacji osób starszych duże znaczenie zaczyna również odgrywać materac przeciwodleżynowy. Łatwy w użyciu zapewnia choremu wymagany komfort. Wygodny dostęp do tego rodzaju sprzetu zapewnia Sklep Medyczny Damed.

Kosmed | DAMED sprzęt rehabilitacyjno-medyczny
wykonanie: kotonski.pl